تبلیغات
♣♣♣ کاربران ارجمند،مقدمتان راگرامی می داریم. این وبلاگ شمارا با سبک زندگی امام حسین علیه السلام آشنامی سازد ♣♣♣ سبک زندگی امام حسین علیه السلام - میثاق باولایت

رهبرا !

خستگی راه و خاك سفرتان را با آب دیده می شوئیم و با صفای درون و نگاه مهربان، عاشقانه ورودتان را سپاس می گوئیم و دستان پر مهر وگرمتان را می بوسیم و آمدنتان را افتخار می دانیم و حظ دیدارتان را در لوح قلبمان حك می كنیم. باشد كه یادگار روزهای خوش حضورتان در صفحات ذهنمان نقش بندد.

رئوفا !

سال هاست كه مرغ دلمان به هوایتان پر می كشد، مدت هاست كه امید دیدارتان برایمان آرزو شده است . چه خوبست دیدن شما، چه دل پذیر است شنیدن صدای گرم و مهربانتان در فضای دیارمان. دیدارتان را پاس می داریم و سبد سبد گل نثار قدوم پر خیر و بركتتان می نمائیم.

محبوبا !

ما فرهنگیان خراسان جنوبی( باب الرضا (ع)، منزلگاه هفتم، گنجینه فرهنگ ها) شهری و روستایی، مرزی و عشایری و گوشه گوشه های این استان، سلامی سرشار از عشق و امیدمان را نثار جان پاكتان می كنیم و خاك پایتان را سرمه دیدگانمان.


مهربانا!

نمی دانیم احساس درونیمان را چگونه به رشته تحریر در آوریم و آرزوی دیرینه دیدارتان را چطور بر قلب سفید كاغذ ترسیم كنیم، قلم را یارای نگارش نیست .

خوشا به سعادتمان كه به دیدارتان می شتابیم و شما مهربانانه نگاه منتظرمان را پاسخ دادید، با تمام وجودمان دوستتان داریم و عهد می بندیم با لبیك یارسول الله در بیعت با پیامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد (ص) و سلاله پاك ایشان گام برداشته و تا جان در بدن داریم از رهبر عزیز و انقلاب اسلامی شكوهمندمان پشتیبانی می نماییم.

 هم اكنون برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان حضرت مهدی (عج) دعا می كنیم و از خداوند متعال می خواهیم كه حافظ و نگهدار شما باشد .

حسن رضاترابی  - مدیروبلاگ

تاریخ : شنبه 16 اسفند 1393 | 11:53 ب.ظ | نویسنده : حسن رضا ترابی | نظرات

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

 سبک زندگی امام حسین

مقام معظم رهبری